Our Knowledge – Your Safety

SafeUse er en ledende leverandør av stoffkartotek og kjemikaliedokumentasjon i Norge. Selskapet har kunder i alle markedssegmenter, fra store landbaserte virksomheter og offshore selskaper, til små og mellomstore selskaper, kommuner og fylkeskommuner. Felles for alle er at de har behov for høy kvalitet, service og en samarbeidspartner de kan stole på.
Les mer om SafeUse her

Ansatte

SafeUse har et team med eksperter med lang erfaring innen vårt fagfelt. Vi leverer alltid det vi har lovet. Vi skal være enkel å nå og enkle å forstå. Til å stole på!

Thomas Meinich Andreassen

Thomas Meinich Andreassen

Daglig leder

tandreassen@safeuse.no
+47 90 01 91 01

Alexander Moan

Alexander Moan

Produktansvarlig og Systemarkitekt

support@safeuse.no
+47 922 67 233

André Jensen

André Jensen

Markedssjef

ajensen@safeuse.no
+47 922 63 697

Trine Theie Gustavsen

Trine Theie Gustavsen

Regnskapsansvarlig

tgustavsen@safeuse.no
+47 922 67 025

Dagrun Andersen-Ranberg

Dagrun Andersen-Ranberg

Kurs og Supportansvarlig

dranberg@safeuse.no
+47 922 63 178

Haavald Haavaldsen

Haavald Haavaldsen

Kundekonsulent

haavald@safeuse.no
+47 33 42 34 50

Anita Åsebø Murel

Anita Åsebø Murel

MSc/Regulatory Affairs Specialist

aasebo@safeuse.no
+47 922 66 812

Katarina Dyreskog

Katarina Dyreskog

Manager Regulatory Services

kdyreskog@safeuse.no
+47 458 61 036

Marte Lavinia Berggreen

Marte Lavinia Berggreen

Key Account Manager

mlberggreen@safeuse.no
+47 934 95 162

Tina Nesse Larsen

Tina Nesse Larsen

Teamleder salg

tnlarsen@safeuse.no
+47 924 91 181

Sandra Bertelsen MCLeod

Sandra Bertelsen MCLeod

Salgskonsulent

smcleod@safeuse.no
+47 468 36 097

Inger Marie Bodung

Inger Marie Bodung

Key Account Manager

imbodung@safeuse.no
+47 91 77 07 41

Terje Karlsen

Terje Karlsen

Møtebooker

tkarlsen@safeuse.no
+47 40 07 47 01

Jorge Ruvalcaba

Jorge Ruvalcaba

Strategic Manager

jruvalcaba@safeuse.no
+47 959 10 788

Kontaktinformasjon

SafeUse AS
Nordre Fokserød 13B
3241 Sandefjord,  Norway
Tel. + 47 33 42 34 50
post@safeuse.no

Kontaktskjema